gıyas güven / Gülşen mi, Gıyas Güven mi yaraladı?

Gıyas Güven

gıyas güven

GIYAS GÜVEN KİMDİR? Ağrı Çalışma İş Kurumu İl Müdürü Gıyas Güven Kaç Yaşında?

Gıyas Güven kimdir? Çeşitli noktalarda memuriyet hayatı bulunan Gıyas Güven, esasen sınıf öğretmenliği bölümünden mezundur. Ancak uzun senelerdir farklı memuriyet dairelerinde memur olarak görev almaktadır. Peki Gıyas Güven kimdir?

GIYAS GÜVEN KİMDİR?

senesinde dünyaya gelmiştir.  Üniversite öğrenimini Atatürk Üniversitesi Ağrı Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde bitirmiştir. 

GIYAS GÜVEN KİMDİR? Ağrı Çalışma İş Kurumu İl Müdürü Gıyas Güven Kaç Yaşında?

Memuriyet yaşamına TEDAŞ’ta başladı. Aynı Kurumda memur, İnsan Kaynakları Şefi, İnsan Kaynakları Şube Müdürü ve İdari ve Mali İşler İl Müdür Yardımcısı görevlerinde yer aldıktan sonra senesine İŞKUR Kurumuna atandı. Ağrı İŞKUR İl Müdür Yardımcısı olarak görevini ifa ettikten sonra Ağrı İŞKUR İl Müdürlüğü görevine getirildi. Evli ve üç çocuk babasıdır.

GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILDI

Türkiye İş Kurumu, Gıyas Güven'in görevinden uzaklaştırıldığını şu ifadelerle açıkladı:

Sosyal medyada Ağrı Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü ile ilgili kamuoyuna yansıyan paylaşımlara istinaden inceleme başlatılmış olup, söz konusu İŞKUR personeli görevden uzaklaştırılmıştır.

Gıyas Güven kimdir? Ağrı İŞKUR Müdürü Gıyas Güven kimdir? Gıyas Güven Videosu

Ağrı İŞKUR Müdürü Gıyas Güven'in minibüs benzeri bir araç içinde çekilen fotoğrafları sosyal medyada gündem oldu. Güven'in internete düşen görüntüler sonrası Gıyas Güven kimdir? Ağrı İŞKUR Müdürü Gıyas Güven kimdir gibi konular araştırıldı. Peki, Gıyas Güven kimdir?

AĞRI İŞKUR MÜDÜRÜ GIYAS GÜVEN KİMDİR?

yılında doğdu. Lisans eğitimini Atatürk Üniversitesi Ağrı Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde tamamladı.

Memuriyet hayatına TEDAŞ'ta başladı. Aynı Kurumda memur, İnsan Kaynakları Şefi, İnsan Kaynakları Şube Müdürü ve İdari ve Mali İşler İl Müdür Yardımcısı görevlerinde bulunduktan sonra yılında Kurumumuza atandı. Ağrı İŞKUR İl Müdür Yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra Ağrı İŞKUR İl Müdürlüğü görevine atandı. Evli ve üç çocuk babasıdır.

AdminAdmin

ETİKETLER: ağrı arif kocabıyık gıyaS güven işkur twitter video

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir