haliç mimarlık / Haliç Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü - Burslu | Hangi Üniversite

Haliç Mimarlık

haliç mimarlık

Haliç Üniversitesi Mimarlık Fakültesi, Beyoğlu, nerede, Otobüs, Metro, Minibüs / Dolmuş veya Vapur ile nasıl gidilir?

Beyoğlu şehrinde Haliç Üniversitesi Mimarlık Fakültesi konumuna Toplu Taşıma

Beyoğlu, Türkiye'deki Haliç Üniversitesi Mimarlık Fakültesi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Haliç Üniversitesi Mimarlık Fakültesi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Haliç Üniversitesi Mimarlık Fakültesi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Haliç Üniversitesi Mimarlık Fakültesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Ticaret Üni; Miniatürk - Silahtar Yönü; Örnektepe Caddesi - Okmeydani Yönü; Örnektepe Yolu - Okmeydani Yönü; Gazhane Yolu - Okmeydani Yönü; Bademlik - Mecidiyeköy Yönü; Bademlik - Topkapı Yönü; Çıksalın / Mecidiyeköy Yönü; Gazhane Yolu - Kagithane Garaji Yönü.

OtobüsAS34G41ST47ET93MMetro:M7Minibüs / Dolmuş:MİNİBÜS: B

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Haliç Üniversitesi Mimarlık Fakültesi için yol tarifi alın.

Haliç Üniversitesi Mimarlık Fakültesi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Beyoğlu konumundaki kullanıcılar dahil milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Haliç Üniversitesi Mimarlık Fakültesi için Otobüs, Metro, Minibüs / Dolmuş ve Vapur fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

Havaalanı, hastane, stadyum, market, alışveriş merkezi, kafe, okul, kolej ve üniversite gibi popüler yerlere gitmek için uygulamayı kullan.

Konum: Beyoğlu, İstanbul

Mimarlık (Tam Burslu)
Haliç Üniversitesi (İstanbul)
Mimarlık Fakültesi

Kodu:Puan Türü: SAY

Önceki Dönem: MF-4

Taban Puan:,

Önceki Dönem: ,

Tavan Puan:,

Önceki Dönem: ,

Türkiye Başarı Sırası:

Önceki Dönem:

Türkiye Başarı Sırası

(Ek Puanlı)

:-
Kontenjan:6 Kişi
Yerleştirilen:6 Kişi
Okul Birincisi Konj.:-M.E.B.B. Kontenjanı:-
O.B. Taban Puan:-O.B. Tavan Puan:-

Öğretim Türü:Normal ÖğretimSüre:4 Yıl
Burs:Tam BursluÖğretim Ücreti:Tam Burslu
Profesör Sayısı:-Doçent Sayısı:1 Kişi
Dr. Öğr. Üyesi Sayısı:4 Kişi

KPSS-1:KPSS-2:-
KPSS-3:-A.B.:-
TUS-1:-TUS-2:-
TUS-3:-DUS:-

Koşullar

Öğrencilerin, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile vakıf üniversiteleri arasında imzalanan mutabakat metni ile ilgili bu kılavuzun ileri sayfalarında yer alan duyuruyu incelemesinde yarar görülmektedir. Yükseköğretim Kurumlarının Gençlik ve Spor Bakanlığıyla yaptığı mutabakat metni çerçevesinde ayrıntılı bilgiye ilgili üniversiteden ulaşılabilecektir.

Zorunlu hazırlık sınıfı dahil (İsteğe bağlı hazırlık sınıfları hariç) olmak üzere verilecek olan burslarda, Burslu: öğrenim ücretinin tamamını; %50 İndirimli: öğrenim ücretinin yarısını ve %25 İndirimli: öğrenim ücretinin dörtte birini kapsamakta olup, öğrenciler öğrenim ücretinin geri kalan kısmını ödeyeceklerdir. Burslu/İndirimli programlarda burslar/indirimler, hazırlık sınıfında bir yıl ve programın normal öğretim süresi kadar (öğrenimine ve derslere devam etmesi şartıyla) devam ederek bu sürenin sonuna kadar kesilmez. Burslu/İndirimli programlarda burslar/indirimler karşılıksız olup öğrencinin öğrenimine devam etmeyerek programdan ayrılması durumunda ayrılan öğrencilerden bursluluk/indirim oranına göre ayrıca öğrenim ücreti istenemez. İlgili yükseköğretim kurumu tarafından bu süreden daha fazla burslu/indirimli öğrenim görme imkanı verilebilir. Yükseköğretim kurumları, kendi öğrencisi veya başka üniversitenin öğrencisi olup ayrılanların veya ilişiği kesilen/ilişiğini kesenler ile bir yükseköğretim programından mezun olanların, YKS sonuçlarına göre burslu veya indirimli programlara yerleşmeleri halinde yükseköğretim kurumunun kendi mevzuatı doğrultusunda sadece ücretli veya diğer indirimli statülerde kayıt yapabilmesine izin verebilir; Üniversite, bu durumda olanların sadece ücretli veya diğer indirimli programlara kayıtlarını yapma hakkını saklı tutar.

Yükseköğretim kurumu Mütevelli Heyeti/Yönetim Kurulu tarafından verilen indirim ve imkanlar (öğrenim ücreti muafiyeti, burs, para, yurt, yemek vb.), öğrenim ücretini ödeme koşulları, taksitli veya peşin ödeme imkanları, diğer ücretler, sonraki yıllarda ücretlerde yapılacak artışlar, burslu programlara ilişkin ayrıca verilecek burs süreleri ile eğitim öğretime ilişkin diğer hususlar, ilgili yükseköğretim kurumunun internet sayfasından öğrencilere duyurulacaktır. Ücretler, ödeme yöntemleri, öğrenim ücretindeki olası artışlar her yıl, kayıtlı öğrenciler için de TEFE-TÜFE oranları da dikkate alınarak Mütevelli Heyetinin/Yönetim Kurulunun uygun göreceği oranda yeniden belirlenebilir. Bazı yükseköğretim kurumları, kendi öğrencisi veya başka üniversitenin öğrencisi olup ayrılanların veya ilişiği kesilen/ilişiğini kesenler ile bir yükseköğretim programından mezun olanların, YKS sonuçlarına göre burslu veya indirimli programlara yerleşmeleri halinde yükseköğretim kurumunun kendi mevzuatı doğrultusunda sadece ücretli veya diğer indirimli statülerde kayıt yapabilmesine izin verebilir; Üniversite, bu durumda olanların sadece ücretli veya diğer indirimli programlara kayıtlarını yapma hakkını saklı tutar. Bu durumda olanların tercihlerini yapmadan önce ilgili üniversiteden ayrıntılı bilgi almaları gerekmektedir. Adayların tercihlerini yapmadan önce üniversitelerin internet sayfasındaki bilgileri dikkatlice inceleyerek tercihlerini yapmaları gerekmektedir.

Haliç Üniversitesinde eğitim-öğretim ücretlidir. eğitim-öğretim yılı ücretlerini Üniversitemiz web sitesinde (seafoodplus.info) yayımlanmıştır. Eğitimöğrenim ücretinde yapılabilecek yıllık artışlar, TÜİK tarafından belirlenen enflasyon oranları dikkate alınarak Üniversitemizin Mütevelli Heyeti kararına istinaden yapılır. Ayrıntılı bilgi Üniversitenin web sitesinden edinilebilir. (seafoodplus.info).

Mimarlık programlarına programın yerleştirme puan türünde başarı sırası bininci sırada olan adayın yerleştirme puanının altında yerleştirme puanına sahip adaylar yerleştirilmeyecektir. Bu şartı sağlamayan adaylar ilgili programı tercih edemeyeceklerdir. Bu şartı sağlayamayan adayların, tercih yapmış olsalar bile ilgili tercihleri yerleştirme işlemine alınmayacaktır. (Okul birincisi kontenjanları dâhil).

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir