hediyye magazasi / Hədiyyələr,hediyye,hediyyeler (@seafoodplus.info) • Instagram photos and videos

Hediyye Magazasi

hediyye magazasi

Türkiye'nin Oyun Epin Dijital Kod Satış Platformu - Online Mağaza

Fastest delivery on epin websites.

Türkiye'nin Oyun Epin Dijital Kod Satış Platformu - Online Mağaza

One-Click secure shopping with COMODO SSL

Türkiye'nin Oyun Epin Dijital Kod Satış Platformu - Online Mağaza

We are at your service with CD Key and E-Pİn deliveries.

Türkiye'nin Oyun Epin Dijital Kod Satış Platformu - Online Mağaza
Advertise and Gold

It is at your service between in the morning and in the night.

Türkiye'nin Oyun Epin Dijital Kod Satış Platformu - Online Mağaza

It is at your service between in the morning and in the night.

Türkiye'nin Oyun Epin Dijital Kod Satış Platformu - Online Mağaza

% Satisfaction Guarantee to Our Customers

3. Aralık Hediye Mağazası Paket Kampanyası (14 Aralık – 2 Ocak)

Önceki duyurumuzda ilan edilen hediye mağazası paketleri için sunduğumuz fırsatlar hala geçerlidir ve 22 Aralık’a kadar da geçerli olacaktır. Ancak, daha fazlası hoşunuza gidebilir diye düşündük! En nihayetinde, yılbaşı yaklaşıyor ve arkadaşlarınıza verebileceğiniz en iyi hediyeleri verebilmenizi istiyoruz!

Bu süre boyunca, genellikle satışa sunulmayan altı adet paketi satın alabilirsiniz. Ayrıca ilk olarak normal paketlerin satışını geçici olarak durduruyoruz. Elbette, bu yeni paket kampanyası sona erdiğinde tekrardan satışa sunulacaklar.

Aşağıda içeriği açıklanan paketleri, 14 Aralık TSİ ’dan ( GMT) 2 Ocak TSİ ’a ( GMT) kadar hediye mağazasından satın alabilirsiniz.

 

Paket adı

Paket içeriği

Paket fiyatı

KV-5 Paketi

KV-5, Sovyet Kademe VIII ağır tankı

1 Garaj yuvası

Altın:

10 Büyük Takım Çantası

7 Büyük İlkyardım Çantası

31,95 €

cm PaK 43 Jagdtiger Paketi

cm PaK 43 Jagdtiger, Alman Kademe VIII tanksavarı

1 Garaj yuvası

Premium hesap: 7 gün

15 Büyük Takım Çantası

15 Otomatik Yangın Söndürücü

41,95 €

FCM 50 t Paketi

FCM 50 t, Fransız Kademe VIII Ağır Tankı

1 Garaj yuvası

43,99 €

TOG II* Paketi

TOG II*, İngiliz Kademe VI Ağır Tankı

1 Garaj yuvası

14,99 €

Yeni Yıl Paketi

Altın:

Kredi:

22,75 €

Yeni Yıl Paketi II

Altın:

Kredi:

64,99 €

 

Mağazamızdaki kampanyada sunulan paketler hakkında aşağıda kısaca bilgi verilmektedir.

 

KV-5 Paketi

KV-5, güncellemesiyle birlikte oyun içi mağazadan ve hediye mağazasından kaldırılan bir araçtı. Özel etkinlikler için tekrar sunmaya söz vermiştik, yeni yılı kutlamaktan daha özel bir etkinlik olabilir mi?

KV-5 bir Kademe VIII ağır tanktır ve KV serisinin tamamı gibi, World of Tanks SSCB ailesinin bir üyesidir. Ağır bir zırhla donatılmış, topu seri bir şekilde ateş edebilen bir araçtır. Her ne kadar hız yarışlarında öne çıkamasa da, çoğu zaman savaş meydanında hayatta kalan son araç olur.

Bu tankın yanında garaj yuvası da verilir, bu sayede depolama alanı hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. Ayrıca, yanında alacağınız 10 büyük takım çantası, 7 büyük ilk yardım çantası ve altını da neye isterseniz harcayabilirsiniz; mesela, tankınıza iyi bir kamuflaj seti almak istemez misiniz?

 

cm PaK 43 Jagdtiger Paketi

Bu araç, bir Alman Kademe VIII tanksavarıdır. Alman VII. kademe PzKpfw VI Tiger ağır tankında kullanılan silaha benzer bir silahla donatılmıştır ve Alman IX. kademe Jagdtiger tanksavarının gövdesine sahiptir. cm PaK 43 L/71 Ausf. A silahı olağanüstü yeniden yükleme hızı sayesinde dakika başına muazzam ölçüde hasar verebilir, ayrıca kendi kademesi için oldukça iyi bir nüfuz değerine sahiptir. Güçlü ön zırhı olan tanksavarlarla oynamayı seviyorsanız; zayıf yanlarını ve döner kulesi olmayışını da dert etmiyorsanız, bu araç tam sizlik!

KV-5 gibi bu araç da yanında garaj yuvası ile beraber gelir! Ayrıca, yanında alacağınız 7 günlük premium hesap ile bu süre boyunca %50 daha fazla deneyim ve %50 daha fazla kredi kazanıp geniş ve temiz bir garajın tadını çıkarabilirsiniz! Peki sarf malzemeleri olmayan bir tanksavar ne işe yarar ki? Performansınızı artırmak için, her savaşta daha uzun süre savaş meydanında kalmanıza yardımcı olacak 15 büyük takım çantası ve 15 otomatik yangın söndürücü ekledik. İdareli kullanın!

 

FCM 50 t Paketi


Bu, hediye mağazasında daha önce hiç satışa sunulmamış ilk araçtır. Hatta, sürümüne özel bir araçtır; yani henüz ortalıkta bu aracı pek göremezsiniz! Bu Fransız Kademe VIII ağır tankı gerçek bir canavardır. Diğer Fransız Ağır Tankları gibi hızlıdır ve muhteşem bir isabet oranına ve nüfuz değerine sahip uzun namlulu bir silaha sahiptir. Fransız tarzı hızlı ağır tankları seviyorsanız, FCM 50 t mutlaka garajınızda bulunmalı! Bu araç garaj yuvasını da içeren bir setin parçası olarak satılır.

 

TOG II* Paketi


Bu İngiliz Kademe VI Ağır Tankı, yavaş ve korkunç bir canavardır. FCM 50t gibi, güncellemesi ile World of Tanks’e eklenmiş bir araçtır. Bu tank, oyundaki diğer makinelerle kıyaslanabilecek nitelikte değildir. Kademesine göre oldukça yavaş ve devasadır. Ancak çok çarpıcı artıları da bulunmaktadır. Taarruz liderliği için en uygun pozisyon olan ön safta tercih edilmesini sağlayan sıra dışı ağırlıkta hasar eşiğine sahiptir. Muazzam serilikteki atış hızı, çok kısa sürede ağır hasarlar verebilmesini sağlar. Birçok açıdan özel ve sürüş için yepyeni taktikler gerektiren bir araç arıyorsanız, bu tam aradığınız tank! Hediye mağazasındaki çoğu araç gibi, bu tank da yanında garaj yuvası ile beraber sunuluyor.

 

Yeni Yıl Paketleri! 

İki büyük Yeni Yıl paketi hazırladık.

altın azımsanacak bir miktar değildir. Bu kadar altınla, 3 aylık premium hesap veya Kademe VII’ye kadar istediğiniz premium aracı satın alabilirsiniz, üstelik elinizde hala bir miktar altın kalır! 7,5 milyon kredi ile oyunda alamayacağınız araç yoktur! EVET! En pahalı araçlar olan Kademe X tankların maliyeti 6,1 milyon kredidir, bunlardan birini satın alsanız bile elinizde tankınızı donatmak için kullanabileceğiniz bir miktar kredi kalır!

Kendi ihtiyaçlarınıza veya arkadaşlarınızın ihtiyaçlarına bağlı olarak seçiminizi özenle yapın; ancak, bunun World of Tanks hediye mağazasından satın alabileceğiniz en özgürce kullanılabilecek hediye olduğunu da unutmayın! MBu hediyenin mutlu edemeyeceği hiç kimse yok!

 

Yıl sonuna kadar bir hediye mağazası güncellemesi daha yayınlanacak! Hediye mağazasında sunulacak diğer teklifleri bekleyin ve aklınızdaki tank komutanı için mükemmel hediyeyi bulun!

Hediye Sepeti

Bazen sevdiklerinize uçsuz bucaksız bir mutluluk yaşatmanın yolu, küçücük bir armağandan geçer. Karşılığında minnet ve sevgi dolu bakışlarla bol bol muhatap olur ve armağan fikrinizle gurur duyarsınız. Bu tablo elbette ki esaslı bir armağan seçtiğinizin güzel bir kanıtıdır. Ne de olsa siz sevgilinizin gözlerinden kalpler çıkaracak formülü de çok iyi çözmüşsünüzdür, yeni bebek sahibi olan arkadaşınızı neyin sevindireceğini de Farklı beğenilere uygun pek çok armağanı bir arada bulabileceğiniz Trendyol, sevdiklerinizin yüzünü güldürecek yüzlerce alternatife ev sahipliği yapıyor. Birbirinden seçkin markaların kaliteli ve orijinal ürünleri, yediden yetmişe herkesi memnun edecek seçenekler barındırıyor. Eğer tek bir hediyeyle yetinmek istemiyorsanız, sizin için birbiriyle bağlantılı objelerden oluşan içeriklere sahip tam teşekküllü hediye sepeti devreye giriyor. Böylece sevdiklerinize katmerli bir mutluluk yaşatma imkanına sahip olabiliyorsunuz. Üstelik hem sevdiklerinizin ihtiyaç duyabileceği hem de onların zevklerini yansıtan onlarca ürün mevcut. Her duruma uygun içeriklerden oluşan ürünler, Anneler Günü'nden tutun da doğum günlerine kadar tüm özel tarihlerde sizi armağan seçme zahmetinden kurtarıyor. Bir taşla iki kuş vurmanıza imkan tanıyan armağanları, şık görünümleriyle göz doldururken sundukları orijinal ve yenilikçi tasarımlarla da fark yaratıyor. Sürprizlerle dolu armağanlarla dostlarınızın yüzünde kocaman bir gülümsemeye şahit olmak istiyorsanız, Trendyol'un geniş ürün yelpazesinden faydalanabilirsiniz. Kadın ve erkek hediyeleri çiçek sepeti pek çok kutlamaya, tebriğe ve özel güne uygun olarak tasarlanır. Kutlamalar için klasik armağanlara yenilikçi alternatifler arayan herkesin yolu Trendyol'da kesişiyor. Hediye sepeti erkek hediyeleri için oldukça fazla çeşitlilik sunuluyor. Hediye sepeti saatten, tesbihe, kupadan taraftar ürünlerine kadar oldukça fazla çeşit arasından sizler de tercihinizi yapabilirsiniz. Aynı şekilde kadınlar için de geçerli olan bu durumun avantajlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca çoklu armağanlar sunan kutular içinde farklı konseptlere uygun olarak hazırlanmış birçok ürün sizi bekliyor. Örneğin, yakınınızın sünnet olan çocuğuna ne alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız, Trendyol'un sünnet çeşitleri yelpazesinde istediğiniz özelliklere sahip birbirinden şık modeller bulabilirsiniz.

Birbirinden Orijinal Armağan Önerileri

Birbirinden Orijinal Armağan Önerileri

Popüler markaların kişiye özel armağanlar arasında tüm beğenilere uygun çeşit çeşit alternatif yer alıyor. Kahve tutkunu arkadaşınız için zarif bir hediye sepeti resimli kupa, babanızın yanından ayırmak istemeyeceği orijinal bir anahtarlık ve fazlası… Ayrıca hediye sepeti babalar günü kutlamalarınız için de uygun tasarımlar sunar. Farklı karakterler ya da beklentilere hitap eden armağanları bulma yolunda Trendyol size ışık tutuyor. Tasarımıyla fark yaratan dekoratif aksesuarlar, hediye çiçek sepeti, tadanlara mutluluk hormonu salgılatan enfes çikolatalar, kişiye has objeler ya da hepsi bir arada!.. Sevgililer Günü'nde romantizm rüzgarları estirecek veya yılbaşı gecesine damga vuracak armağan alternatiflerinin tümü, Trendyol’da bir araya geliyor. Yeni bir yıla girerken iyi dileklerinizi sunabileceğiniz yılbaşı sepetleri ile yüzlerde tebessüm oluşturabilirsiniz. Yeni nesil armağanlar farklı tarzlara uygun tasarımları ile tüm sevdiklerinizi mutlu edecek nitelikler sunuyor. Sıradanlıktan hoşlanmayanlar için son derece ilginç ürünlerle birlikte renk ve model çeşitliliği de, aradığınızı kolayca bulmanıza olanak sağlıyor. Boyutlarıyla birlikte içerikleri de değişen kutular, hem minimal hem gösterişli armağan arayışında olanlara uygun seçenekleri içinde barındırıyor. İçeriğinde bir çocuğun ilgisini çekebilecek pek çok eşya yer alan, nazar boncuklarıyla süslü ve göz dolduran bir sepetle, sünnet heyecanına uygun bir atmosfer yaratmanız pekala mümkün. Konseptler değiştikçe Trendyol'un alternatifleri de çeşitlilik kazanıyor. Bu doğrultuda sevdiklerinizin özel günlerinde iz bırakacak armağan arayışınız da istediğiniz şekilde sonuçlanıyor. Mesela, müzikle uğraşan arkadaşınıza müzik temalı ve kişiye özgü bir armağan verebilirsiniz. Kısacası, her duruma uygun bir seçenek bulabilirsiniz. Doğum günlerinde sevdiklerinize armağan seçmek biraz meşakkatli olabilir. Bazen kendinizi ne alacağınıza bir türlü karar veremezken bazen ise birkaç armağan fikri arasında gidip gelirken bulabilirsiniz. Tam da bu noktada hediyelik eşya sepetine başvurabilirsiniz. Eş arkadaş ya da sevgili Kimin doğum günü olursa olsun hepsine uygun bir konsept Trendyol'da sizi bekliyor. Örneğin, arkadaşınıza kişiye özel objelerden oluşan bir kutu sunarak ona hayatınızda ne kadar kıymetli bir yeri olduğunu gösterebilir ya da sevgiliye doğum günü armağan sepeti ile aşk ve tutkuyu tek bir kutuya sığdırabilirsiniz. Hediye sepeti kolye ile birlikte fotoğrafınızın basılı olduğu şık bir kupa, tatlı mı tatlı çikolatalar, ona aşkınızı anlatacak sevimli bir hediye sepeti ayıcık ve diğer pek çok şey!.. Sevginizi anlatmaya kelimeler yetmese de armağan sepetinden çıkanlarla, sevgilinizin birçok duyguyu aynı anda yaşamasını sağlayabilirsiniz. Değerli varlığınız olan annenizin doğum günü gelip çattıysa ve bu sefer ona her zamankinden kapsamlı bir armağan vermek istiyorsanız, armağanla dolu kutulardan ilham alabilirsiniz. Dilerseniz armağanınızı kişiselleştirerek oldukça etkileyici bir görünümle de buluşturabilirsiniz. Kahve içerken sizi anımsayacağı bir hediye sepeti kupaları, adına özel bir anahtarlık ve annenizin yüzünde güller açtıracak armağanı kolayca bulabilirsiniz.

Eşsiz Tasarımlı Kutular ile Bir Dolu Mutluluk

Eşsiz Tasarımlı Kutular ile Bir Dolu Mutluluk

Tek bir armağan ile yetinmek istemeyenler için, Trendyol'un farklı konseptlere sahip kutu seçenekleri ön plana çıkıyor. Bu kutularda siz de sevdiklerinizin ilgisini çekecek eşyaları bir arada bulabilirsiniz. Armağanınızın biraz derinlikli olmasını isterseniz, bir temadan yola çıkmayı da deneyebilirsiniz. Morali bozuk olan arkadaşınızın yüzünü güldürecek bir söz ya da annenize ne kadar önem verdiğinizi anlatan bir cümle, armağanınıza bambaşka bir boyut katabilir. Seçim yapmakta zorlanıyorsanız, mesleklere özgü alternatifler işinizi bir hayli kolaylaştırabilir. Örneğin, öğretmenlik yapan arkadaşınızın doğum gününde ona mesleğiyle ilgili tasarımlardan meydana gelen bir kutu hediye edebilirsiniz. Sinema tutkunu kardeşinize ise sevdiği filmin tema ve karakterlerine sahip bir kutu armağan edebilirsiniz. Öte yandan Sevgililer Günü'nde kırmızı kalpler ve aşk dolu notlarla donatılmış özel mi özel bir armağanla sevgilinizin ayaklarını yerden kesmeyi de düşünebilirsiniz. Arkadaşlarınız içinse harf temalı seçeneklerden ilham almanız pekala mümkün. Kişiye özel harflerle tasarlanan objelerden oluşan kutular, hem evde hem iş yerinde kullanım imkanı sunarak son derece işlevsel bir boyut kazanıyor. Kalem, çerçeve ve not defteri gibi kullanışlı eşyaları bir arada bulabileceğiniz armağan kutuları sayesinde dostlarınızın günlük hayatını kolaylaştırabilirsiniz. Bir kutu dolusu armağan, özel günlerde veya herhangi bir günde de sevdiklerinizi mutlu etmenize olanak tanıyor. Arkadaşınızın meslek hayatında kullanabileceği tasarımlarla dolu bir kutu, annenizin ev dekorasyonunu şıklaştıracak objelere sahip bir model ve çok fazlası ile sevdiklerinizin hayatına değer katabilirsiniz. Hediye sepeti termoslar buna örnek olarak verilebilir. Hem kişiye özel hem de kalabalık ailelere uygun modeller arasından tercih yapabilirsiniz. Yanında bir de uyumlu hediye sepeti bardak alarak hem annenizi hem de diğer tüm sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz. Astrolojiyi yakından takip eden arkadaşınızı burç konseptli bir kutuyla şaşırtmak ya da dünyayı yeni yeni tanımaya başlayan yeğeninizi kullanışlı ve kaliteli eşyalarla dolu bir kutuyla sevindirmek seçenekleriniz arasında yer alıyor. Birbirinden güzel tasarımlardan oluşan kutular, her duruma uygun seçenekleri içinde saklayarak size sevdikleriniz için unutulmaz armağanlarsunma şansı tanıyor.

Birbirinden Tatlı Bebek Armağan Modelleri

Birbirinden Tatlı Bebek Armağan Modelleri

Bebek hediye seçiminde kararsız kalanların işi, bebek hediye sepeti ile bir hayli kolaylaşıyor. Hediye sepeti bebek sahibi olan yakınlarınızın ihtiyaç duyacağı eşyalardan bir derleme sunar. Sizler de arasından birbirinden şirin seçenekler bulabilirsiniz. Pabuç, tulum belki minik sevimli bir oyuncak ve benzeri Kapsamlı içeriklerden oluşan kutular, bebek sahibi olan arkadaşlarınızın pek çok gereksinimini rahatlıkla karşılıyor. Bebek bakımında olmazsa olmaz şampuan ve ıslak mendil gibi ürünlerin yanı sıra küçük bir peluş oyuncağa da ev sahipliği yapan şık bir sepetle, hem bebekleri hem anne ve babaları mutlu edebilirsiniz. Üstelik bebek eşyalarıyla hazırlanan kutular, yeni bebek sahibi olmuş ve pek çok masrafı olan ebeveynler için fayda sağlayarak bebek bakımını son derece keyifli kılıyor. Hediye sepeti erkek ve kız bebeklere özel renklerle hazırlanmış çeşitleri, görselliğiyle dikkat çekerken pratikliğiyle de anne ve babalara hitap ediyor. Yeni doğan erkek bebek hediye sepeti veya kız bebek tasarımlarında vazgeçilmez malzemeler tek bir kutuda toplanarak birçok ihtiyacı ortadan kaldırıyor. Bebeklere hitap eden yeni doğan bebek armağan sepeti sayesinde armağanınız aynı zamanda işlevsellik de kazanmış oluyor. Tabii Trendyol'da bulabileceğiniz armağan modelleri bunlarla sınırlı kalmıyor. Seçenekleriniz arasında renkli şekerleme ve çikolatalardan oluşan birbirinden renkli ürünler de yer alıyor. İhtişamıyla göz kamaştırırken nefis tadıyla kalpleri ısıtan çikolatalar, sevgiyi paylaşmak istediğiniz tüm zamanlarda imdadınıza yetişiyor. Bir kutu dolusu çikolata, kah bebeğinin doğum heyecanını yaşayan sevdikleriniz kah doğum günü olan eşiniz için anlamlı bir armağana dönüşüyor. Birbirinden güzel bebek sepeti hediyelikleri için seçeneklere göz atabilirsiniz. Bütçe dostu bebek hediye sepeti fiyatları için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Yeni Yıl Ruhunu Yansıtan Yılbaşı Çeşitleri

Yeni Yıl Ruhunu Yansıtan Yılbaşı Çeşitleri

Yeni bir yıla başlarken taptaze umutlara yelken açmak isteyenler için yılbaşı hediye sepeti ön plana çıkıyor. Yılbaşı gecesinde ailece oynanan oyunlar, arkadaşlarla izlenen filmler ve diğer birçok keyifli aktivite sürerken rengarenk süs ve ışıklarla bezenmiş çam ağacının altında yerini alacak hediyeler, Trendyol'da zevkinize sunuluyor. Yeni yıl armağanlarının heyecanıyla dolup taşmasını istediğiniz sevdikleriniz için, siz de kutuların sihrinden yararlanabilirsiniz. İçinde her başlangıç için ayrı ayrı ürünler saklı hediye sepeti yılbaşı modelleri ile, sevdiklerinizin yeni yıla muhteşem bir başlangıç yapmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin, yılbaşını ayrı yerlerde geçirmek zorunda olduğunuz sevgilinize romantizm temalı bir kutu gönderebilirsiniz. Şehrine gidemediğiniz ailenize jest yapmak isterseniz de onlara yılbaşı konseptine uygun, farklı ürünlerle dolu göz alıcı bir kutu yollayabilirsiniz. Hediye şarap sepeti ile hem eşsiz kutlamalar yapabilir hem de uzaktaki sevdiklerinize dostluğunuz gibi yıllandıkça güzelleşen şaraplardan alabilirsiniz. Tercihinize bağlı olarak dilerseniz yılbaşında dilerseniz de sıradan bir günde hediye rakı seti alarak da mutlu anlar paylaşabilirsiniz. Yeni yıla uygun hediyelerle oluşturulmuş sepetler, keyifli vakit geçirmek isteyenler için de birbirinden güzel ürünleri içinde barındırıyor. Damak zevkinize uygun olarak hediye sepeti viski seti ile de anı kalitesini artırmanız mümkündür. Yılbaşı gecesinin olmazsa olmazı çerezler ve çeşitli içeceklerden tutun da sevdiklerinizle doya doya gülüp eğlenmenizi sağlayacak yılbaşı oyunları da kutulardaki yerini alıyor. Mesela, yeni yılı kalabalık bir arkadaş grubuyla kutlayacaksanız, herkese ayrı ayrı armağan almak yerine zengin içerikli kutulardan dilediğinizi seçebilirsiniz. Bol bol gülüp eğlenmenizi sağlayacak bir yılbaşı oyunu, Noel temalı küçük hediyeler ve nefis yiyeceklerle dolu bir kutu ile arkadaşlarınızın neşesine neşe katabilirsiniz.

Takım Coşkusunu Doya Doya Yaşamak İçin Taraftar Ürünleri

Takım Coşkusunu Doya Doya Yaşamak İçin Taraftar Ürünleri

Takımına büyük bir aşkla bağlı olan sevdiklerinize armağan almak istiyorsanız, takım temalı kutuları tercih edebilirsiniz. Taraftar konseptine uygun olarak hazırlanan bu modeller, sevdiklerinizin keyifle kullanabileceği pek çok tasarımı bir arada sunuyor. "Çarşı" ruhuna uygun Beşiktaş hediye sepeti, sarı ile kırmızının uyumunu yansıtan Galatasaray hediye sepeti ile futbol tutkunu sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Koyu Beşiktaşlı babanıza çok yakışacak lisanslı bir tişört, ezelden beri Galatarasaylı arkadaşınızın kahve keyfine eşlik edecek havalı bir takım kupası ya da sizden sonraki büyük aşkı takımı olan sevgilinize tutkunu olduğu sarı kanarya temalı bir Fenerbahçe ürünleri ile sürpriz yapabilirsiniz. Sözün özü sevdikleriniz, lisanslı objelerden oluşan taraftar sepetleri ile keyifle kullanacakları çeşit çeşit ürüne sahip olabilir. Günlük hayatta sıklıkla kullanılabilecek eşyaları bir arada sunan alternatifleri, kaliteli tasarımları ve göz alıcı renkleri ile her takımdan taraftarın beğenisini kazanıyor. Birbirinden seçkin ürünleri yan yana getiren kutularda, taraftarların favorisi olacak pek çok ürün yer alıyor. Hediye sepeti anahtarlıktan kupaya, tişörtten futbol topuna varan onlarca şık tasarım, taraftar konseptli ürünlerde toplanarak futbolseverlere son derece keyifli bir kullanım imkanı sunuyor. İyi markaların görünümleriyle fark yaratan ürünler, işlevsel kullanımlarıyla da taraftarları mutlu ediyor. Siz de takım tutan arkadaşlarınız için birbirinden farklı seçeneklere göz atabilir, dilediğiniz modele kolayca karar verebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra hediye sepeti erkek saat sıklıkla tercih edilen armağanlar arasındadır. Erkeklere hediye alma konusunda zorluk yaşamanız halinde fanatikse taraftar ürünleri, değilse hediye sepeti bileklik, saat, cüzdan ve diğer birçok ürünü tercih edebilirsiniz. Hediye sepeti cüzdan tek olarak veya uyumlu farklı ürünlerle sunulan paketlerde sizlerle buluşur. Zevkinize göre bir seçim yapabilirsiniz.

Bütçe Dostu Fiyatlarla Unutulmaz Anlar

Bütçe Dostu Fiyatlarla Unutulmaz Anlar

En depresif hallerde de keyifli vakitlerde de ellerden düşmeyen çikolata, vazgeçilmezarmağanların başında geliyor. Tatlı anılar biriktirmek istiyorsanız, Trendyol'da kutu dolusu çikolatayı bir arada bulabilir, birbirinden leziz ve göz kamaştırıcı çikolata sepeti hediye seçenekleri ile sevdiklerinizi doya doya şımartabilirsiniz. İştah açıcı çikolatalarla bezenip üstüne duygusal bir not iliştirilmiş bir sepetle sevdiklerinizi dilediğiniz her an mutlu edebilirsiniz. Çikolatalarla dolu bir kutuyu sevginizi ifade etmek için de aracı kılabilirsiniz, değer verdiğiniz insanların kocaman mutluluğuna tanıklık etmek için de "Tatlı yiyelim tatlı konuşalım" sözünün tekrardan anlam bulduğu kutular, göz dolduran tasarımları ile her duruma ayak uyduruyor. Sevgilinize görkemli bir sürpriz yapmak için, çikolata sepetini takı ve peluş oyuncak gibi objelerle zengin bir hale getirebilirsiniz. Bunun yanında rengarenk ve faydalı olan meyve sepeti hediyeleri verebilirsiniz. Trendyol'un sunduğu birbirinden ayrıcalıklı armağanlarla hayatın her anında sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Hediye sepeti giyilebilir battaniye tercih ederek sevdiklerinizin kış aylarını rahat geçirmesine yardımcı olabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile avantaj sağlayan bu ürünler onların hem bedenlerini hem de içlerini ısıtabilir. Ayrıca hem kişisel kullanım hem dekorasyon hem de ihtiyaç dahilinde hediye sepeti yastık çeşitleri de sıklıkla tercih edilir. Dekorasyona değer katan hediye sepeti led lamba ile de her ortama ayrı bir ambiyans kazandırılabilir. Gizem sizin işinizse ve sevdiğiniz insana sürpriz üstüne sürpriz yapmak isterseniz hediye sepeti sihirli kupa alabilirsiniz. Bardak ısındığında çıkan fotoğrafınızla yalnızca ikinize özel bir anı oluşturabilirsiniz. Siz de Trendyol'a özel kampanyalar ve indirimli fiyatlarla güzel armağanlar arasından seçiminizi hemen yapabilirsiniz. Hediye sepeti yorumları ile de güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir