karaoke sanat / ‎Karaoke Star, Vol. 2 (Türk Sanat Müziği Fasıl) de Berna Anter & Adnan Yavuzer en Apple Music

Karaoke Sanat

karaoke sanat

TÜRK SANAT MÜZİĞİ FASIL - KARAOKE STAR NO 2 - DVD

Televizyon ve Mikrofon Çıkışlı DVD Oynatıcı Karaoke Yapmaya Yeterlidir Ekranda beliren sözleri takip edeceksiniz. Sırası gelen sözlerin rengi değişecek. Böylece hızınızı ayarlayayıp en iyi şekilde söyleyeceksiniz. DVD menü''sünden istediğiniz şarkıyı seçip nasıl söylendiğini öğrenek ve istediğiniz zamanda keniniz söylemeye başlayacaksınız. Çocuklar için mükemmel bir ev eğlencesi Tam 15 Türk Sanat Müziği Eseri Arabaya Taş Koydum Benzemez Kimse Sana Darıldın mı Gülüm Bana Erkilet Güzeli Bağlar Bozuyor Fincanı Taştan Oyarlar Gülnihal Karam (Köprüler Yaptırdım Geçmeye) Darıldın mı Gülüm Bana Kimseye Etmem Şikayet Kırmızı Gülün Alı Var Bu Akşam Gün Batarken Gel Şarkılar Seni Söyler (Huysuz ve Tatlı Kadın) Şu Gelen Atlı Mıdır Telgrafın Tellerine Kuşlar Mı Konar Vardar Ovası MİKROFON YOK.

TÜRK SANAT MÜZİĞİ FASIL - KARAOKE STAR NO 2 - DVD, yıllar önce satışa sunulmuştur.

TÜRK SANAT MÜZİĞİ FASIL - KARAOKE STAR NO 2 - DVD başlıklı ürün, Efemera, Müzik, Sinema > Müzik, Plak, Kaset, CD > Müzik CD'si > Yerli Müzik CD kategorisi altında İkinci El olarak satılmaktadır.

Kondisyon: Çok İyi

Ürün kondisyonları ürün açıklamalarında belirtildiği ve/veya ürün fotoğraflarında görüldüğü gibidir. Açıklamada yer alan veya fotoğrafta görülen üründen farklı nitelikte bir ürün gönderilmesi halinde siparişin iadesi/iptali seafoodplus.info güvencesi ile sağlanabilmektedir.

Kargo Ödeme Durumu

Alıcı Öder

Ürün ÇİZMELİ KEDİ SHOP tarafından, PTT, Yurtiçi, Aras veya Sendeo Kargoyla gönderilecektir. Kargo ücreti TL dir ve sipariş anında ödenir. Aynı mağazadan veya ortak kargo anlaşmalı mağazalardan bu ürünle birlikte alacağınız diğer ürünler için ek kargo ücreti ödemezsiniz.

ÇİZMELİ KEDİ SHOP - Mağaza Hakkında

ÇİZMELİ KEDİ SHOP'tan aldığınız ürünler 3 İŞ GÜNÜ içinde gönderilir. 

Zaman zaman 'hediye' koysa da paketlerin içine, bu bir 'gelenek' değildir. Lütfen, böyle bir talepte bulunmayınız. 

Satışa sunulan ürünler SON fiyatlardır; pazarlığa açık değildir. 

Satın alınan AÇIK ürünlerin iadesi söz konusu değildir. JELATİNLİ / AMBALAJLI alınan ürünün jelatini / ambalajı açılırsa, bu ürünün de İADESİNİ KABUL EDEMİYORUZ.

Tüketiciyi Koruma Kanunu ve sayılı MESAFELİ SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİ çerçevesinde kitap ve periyodik yayınlar, belirtilen yönetmeliğin 15(e) ve (f) bendlerine göre "Cayma Hakkının İstisnaları" arasında sayılmıştır. Benzer durum, CD, DVD, VCD, Kaset, DIA, Fotoğraf, Afiş, Pul gibi diğer EFEMERA ürünler için de geçerlidir.

Ürün listelenirken, aynı üründen birkaç tane varsa, aynı isimle listeleniyor. Dolayısıyla ürünlerden sadece bir tanesinin görseli kullanılıyor. Lütfen, aynı ürün arasındaki olası küçücük farkları anlayışla karşılayınız.

Kargolar ALICI'ya ARAS KARGO ile indirimli olarak gönderilmektedir. Kargoların takibi ALICI'nın sorumluluğundadır. Gecikme veya başka problemlerde lütfen kargo şubesiyle iletişime geçiniz.


nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir