khgm finans / DESTEK DOKÜMANI LOGOMAPS. Ürün : TIGER2 / UNITY2 Bölüm : Finans - PDF Free Download

Khgm Finans

khgm finans

Sağlık Bakanlığından uzaktan gebe eğitimi

Sağlık Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, Bakanlığa bağlı hastaneler bünyesinde bulunan gebe okulları, gebe adayı ve yakınlarına doğum öncesi, doğuma hazırlık, doğum ve doğum sonrası döneme ilişkin eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunuyor. 

Gebelerin yüzde 98 oranında memnun olduğu bu eğitimlere katılamayanlar için başlatılan uzaktan eğitim programı, tüm gebelerin eğitimden yararlanmasını sağlayarak normal doğum oranını artırmayı amaçlıyor.

Mevcut gebe okullarında verilen eğitimi standart hale getirecek ve tüm gebelerin bilgiye ulaşımını kolaylaştıracak uygulama için doktor, diyetisyen, fizyoterapist, psikolog ve ebeler kamera karşına geçti.

Uygulama için çeşitli başlıklarda 27 video hazırlandı

Gebelik Fizyolojisi, Gebelikte Beslenme, Gebelik Psikolojisi, Gebelikte Diyabet Sorunları gibi başlıklarda 27 video hazırlandı. Ayrıca işitme engelli gebeler için de çekimler işaret diliyle anlatıldı. 

Eğitim videolarını takip etmek isteyen gebeler, bu videolara "seafoodplus.info" adresinden ulaşabilecek.

Anadolu Ajansı web sitesinde, AA Haber Akış Sistemi (HAS) üzerinden abonelere sunulan haberler, özetlenerek yayımlanmaktadır. Abonelik için lütfen iletişime geçiniz.

Genel Müdürlüğümüz koordinasyonunda Kasım tarihlerinde Antalya ilinde “Sosyal Güvenlik Uygulamaları ve Faturalandırma İşlemleri” konulu eğitim gerçekleştirilmiştir.

Genel Müdür Yardımcımız Selim BENER’in açılış konuşması ile başlayan toplantıda Genel Sağlık Sigortası Uygulamaları, E Nabız Medula Entegrasyonu, Teletıp Uygulamaları, Faturalandırma Usul ve Esasları, GSS dışı hastalara sunulan Sağlık Hizmetleri ile Tıbbi Malzeme ve İlaçların Faturalandırılması, ÜTS Kayıtları ve Barkod Eşleştirmeleri, Kamu Sağlık Hizmetleri Fiyat Tarifesi-Sağlık Raporları, Emekli ve Sağlık Yardım Sandığı Vakıfları ile Yapılan Protokoller, Özele Hizmet Satışı gibi konular ele alınmıştır.

Toplantıya SGK Başkan Yardımcısı Lütfi AYDIN, Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Şahin AYDIN, SBSGM Veri Yönetimi Daire Başkanı Dr. Özgür SEZER, KHGM Finansal Analiz ve Faturalandırma Dairesi Başkanı Aziz KÜÇÜK, SGK Hizmet Sunumu Genel Müdürlüğü Sağlık Yazılımları Daire Başkanı N. Özlem ERGÜN, SHGM Sosyal Güvenlik Uygulamaları Daire Başkanı Uzm. Dr. Himmet DURGUT, SGB Mali Analiz Daire Başkanı Yusuf KARA, Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Osman BAHÇEKAPILI, Adana İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Emrah CEVİZ katılım sağlamış olup, konusunda uzman eğitimcilerle fatura birim sorumlularına eğitim verilmiştir.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir