miray uğurlu / Renklerin Anlamları ve Psikolojik Etkileri by Nisa Miray Uğur

Miray Uğurlu

miray uğurlu

GÖKÇEADA'NIN MEŞHUR LAZKOYU GİRİŞİNDEYİZ

   Miray Apart Pansiyon, Gökçeada&#;nın meşhur koyu Laz Koyu girişi yolu üzerinde ve Uğurlu Köyüne yakın lokasyonda, yılında hizmete giren aile apart pansiyon işletmesidir.

TESİS ÖZELLİKLERİ

2 Apart Binamızda, 6 Apart dairemiz vardır.
6 Apartımız da 1+1 dairedir.

MİRAY 1 APART BİNAMIZ &#; Laz Koyu, yolu üzerinde olan apartlar

MİRAY 1 binamızda, 3 tane 1+1 Apart dairemiz mevcuttur.

MİRAY 2 APART BİNAMIZ &#; Doğaya bakan apartlarımız

MİRAY 2 binamızda, 3 tane 1+1 Apart dairemiz mevcuttur.

   Her Apartımız balkonludur, doğa ve deniz manzaralıdır. Yeşil bahçemizde, çardak ve mangal keyfi yapabilirsiniz. Apart binasının, ön ve yan alanlarında otopark imkanımız vardır.

  Evcil hayvan kabul edemiyoruz. Apartlarımızın ihtiyacınını karşılayacak su depo sistemimizden dolayı, misafirlerimizden bahçe hortumuyla araba yıkamamalarını rica ediyoruz. 

Giriş Saati : ,     Çıkış Saati : &#;dur.

     Miray Apart, size müthiş bir deniz ve doğa manzarasında huzurlu bir tatil imkanı sunuyor.

     İyi Tatiller dileriz&#;

Apart ÖzellikleriMİZ

  • Klima
  • Çamaşır Makinesi
  • Led Tv
  • Buzdolabı
  • Balkon
  • Mutfak Full Donanımlı
  • Deniz Manzarası
  • 4 Kişi konaklayabilir

 İyi tatiller dileriz.

MİRAY APART PANSİYON &#; Laz Koyu

        Gökçeada / ÇANAKKALE

Yetkili : Fatma TAŞKIN

Lösemi hastası Miray’a doğum günü sürprizi

Geçtiğimiz yıl lösemiye yakalanan ve ailesinin maddi durumu iyi olmayan Miray'ın doğum gününün yaklaştığını öğrenen bir yakını Adana Emniyet Müdürlüğü'ne arayarak durumu anlattı. Bu istek Emniyet Müdürü Doğan İnci'ye iletildi. Müdür İnci de Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekiplerine Miray'ın doğum gününün kutlanması için talimat verdi.

Ekipler pasta alıp küçük kızın tedavi gördüğü hastaneye gitti. Polisler üzerinde "İyi ki doğdun Miray" yazısı pastayla küçük kızın odasına girdi. Bir anda polisleri pastayla gören Miray, çok şaşırdı. Pastanın üzerindeki mumları üfleyen ve yeni yaşına giren Miray'a polis çocuk kartı ile çeşitli hediyeler verilirken, mutluluğu görülmeye değerdi. Polisler hastanede tedavi gören çocukları unutmadı onları da hediyeler vererek sevindirdi.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir