ova selçuk / seafoodplus.info - Türkiye Yerel Arama ve Firma Rehberi

Ova Selçuk

ova selçuk

Antalya

Yenigöl mah kanal sokak no: 7 (Eski Coca Cola Arkası) Muratpaşa ANTALYA
Tel: (+90 ) 57 10 Pbx
Fax: (+90 ) 57 13
Mail:[email protected]

Manavgat

Sanayi Sk No: Manavgat / Antalya
Tel: (+90 ) 50 16
Fax : (+90 ) 50 18

Ankara (Adana Ekspres Beyazkılıç Nak. A.Ş.)

Alınteri Bulvarı /1 Cad No: 10 Yenimahalle / Ostim / Ankara
Tel: 38 17
Fax: (+90 ) 77 69

Bursa ( Bursa Birlik Ambarı )

Veysel Karani Mah. Köşk Cad. seafoodplus.info Sk. No Osmangazi / Bursa
Tel: (+90 ) 52

Konya

Fevzi Çakmak Mah. Kostim Sanayi Sit Sk. No: 15 Karatay / Konya
Tel: (+90 42 34
Fax: ( +90 ) 96 13

Kayseri

Organize Sanayi Bölgesi Cad No: 19 Melikgazi / Kayseri
Tel: (+90 ) 11 36 38 Pbx

İzmir

Egemenlik Mah. Işık Cad. No: 2 Işıkkent / Bornova / İzmira
Tel: (+90 ) 11 63 – 18 27
Fax: (+90 ) 57 89

İstanbul – Tuzla

Anadolu Mah. Kanuni Cad. İstanbul (Orhanlı ) Tır Garajı No: 28 – 29 – 30 Tuzla / İstanbul
Tel: ( +90 ) 17 00 – 12

İstanbul - İkitelli

İkitelli O.S.B. Hürriyet Bulvarı No: 58 / A Başakşehir - İkitelli / İstanbul
Tel: (+90 ) 44 50 – 59
Fax: (+90 ) 60 42

Çerkezköy – Çorlu

Mimar Sinan Mah. Sk No:5/4 Kapaklı / Tekirdağ
Tel: (+90 ) 59 42İsteklerinizin Farkındayız

  Hero Slide

  Hero Slide
  PreviousNext

  Güvenilir

  Kargo taşımacılığında firmamızın en önemli ilkesi güvenilir hizmet sunmasıdır.

  Hızlı

  Kargolarınız en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz.

  Kaliteli Hizmet

  Kaliteden ödün vermeyen firmamız kargolarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmayı prensip haline getirmiştir.

  Continually disintermediate

  Credibly build virtual materials for fully researched paradigms. Authoritatively plagiarize long-term high-impact infomediaries with goal-oriented core competencies. Conveniently visualize process-centric applications through leading-edge testing procedures. Quickly build backend customer service for real-time metrics.

  Efficiently transform an expanded array of methodologies rather than customized infomediaries.

  Hizmetlerimiz


  Kargo Taşımacılığı

  Türkiye'ye yayılmış servis ağımız sayesinde gönderilerinizi güvenle taşımanmasını ve teslimatını hızlı bie şekilde yapmaktayız.

  Daha Fazlası

  Kamyon Nakliye

  Firmamız tüm nakliyat işlerinde istenilen özellikte tır ve kamyon araçlarını hızlı bir şekilde müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

  Daha Fazlası

  Şehirlerarası Nakliyat

  Nakliyat sektöründe deneyim ve tecrübeleriyle birçok taşıma hizmeti sağlamış olan firmamız, mutlu müşteri portföyü sayesinde hizmet kalitesini arttırmaya devam ettirmektedir.

  Daha Fazlası

  Copyright © Unship. All Rights Reserved.

  Ova Selcuk Ambari

  Ova Selcuk Ambari, Ova Selcuk Ambari ilçesinde Diğer hizmeti sunan bir firmadır.

  Ova Selcuk Ambari
  FirmaOva Selcuk Ambari
  AdresZiya Gökalp, Hürriyet Bulvari no 58, İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul
  ŞehirBaşakşehir / İstanbul
  Telefon
  KategoriDiğer
  WebWeb Site
  Hakkında

  Ova Selcuk Ambari Nerede?

  Ova Selcuk Ambari firmasına gitmek için doğru adresi bulmak Bumaps ile oldukça kolay. Ova Selcuk Ambari Nerede, Ova Selcuk Ambari firmasını arıyorsanız Ziya Gökalp, Hürriyet Bulvari no 58, İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul bilgisi ile kolaylıkla aradığınız Ova Selcuk Ambari firmasına ulaşabilirsiniz. Ova Selcuk Ambari adresi sizlere en yakında ki adresler içerisinde yer alabilir. Aynı zaman da aynı Diğer hizmetleri arasında yer alan diğer firmaların bilgilerine de Bumaps ile ulaşabilirsiniz. Ova Selcuk Ambari firması haritada nerede yer alıyor diye merak ediyorsanız Ziya Gökalp, Hürriyet Bulvari no 58, İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul üzerinden hızlıca erişim sağlayabilir ve Ova Selcuk Ambari firmasına erişim sağlayabilirsiniz. Ova Selcuk Ambari firması Diğer hizmetleri arasında yer almaktadır. Bu sayede aradığınız firmanın iletişim bilgilerine Ziya Gökalp, Hürriyet Bulvari no 58, İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul bilgisi ile ulaşabilirsiniz. Üstelik aynı Diğer üzerinde hizmet ver diğer firmalara da Bumaps sizlere kolaylıkla sunmaktadır.

  Ova Selcuk Ambari İletişim

  Aradığınız Ova Selcuk Ambari iletişim numarası bulmakta zorlanıyor musunuz? Ova Selcuk Ambari telefon numarasına bumap sitemiz üzerinden hızlıca erişebilir ve aynı Diğer üzerinde yer alan firmalara da hızlıca erişim sağlayabilirsiniz. Ova Selcuk Ambari telefon numarası ya da Ova Selcuk Ambari iletişim bilgilerine sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Ova Selcuk Ambari iletişim bilgileri konusunda sorun yaşıyorsanız aynı Diğer hizmetlerini sunan firmalara Bumaps üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Ova Selcuk Ambari Telefonu

  Ova Selcuk Ambari telefon numarası arayışınızda Bumaps sizlere ev sahipli yapmaktadır. Bumaps, Ova Selcuk Ambari adresini, telefonunu ve kategorisi konusunda sizlere hızlı ve güvenilir bilgi sağlamaktadır. Ova Selcuk Ambari telefon numarasına sitemiz üzerinden erişebilir ya da Ova Selcuk Ambari mail adresini görüntüleyerek bilgi edinebilrisiniz. Diğer hizmetleri telefon numarasını bulmak bazen meşakkatli olabilir. Bumaps Diğer hizmetlerini sunan firmaların adres, telefon, iletişim, konum ve mesai saatleri gibi bilgilerini sizlere sunar. Üstelik Diğer hizmetleri arasında yer alan Ova Selcuk Ambari firmasına ulaşmak için Bumaps’i tercih ederek hızlıca zamandan kazanabilirsiniz.

  Ova Selcuk Ambari Fotoğrafları

  Bulunduğunuz bölgede ya da aradığınız firmalardan birisi olan Ova Selcuk Ambari fotoğraflarına erişmek Bumaps ile oldukça kolay. Ova Selcuk Ambari fotoğrafları sitemiz üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Ova Selcuk Ambari sahibi tarafınca buraya Ova Selcuk Ambari fotoğrafları eklenebilir ve düzenlenebilir. Ova Selcuk Ambari fotoğrafları ve videoları konusunda arayış içerisindeyseniz Bumaps’e güvenebilirsiniz. Ova Selcuk Ambari görüntüleri ile aradığınız firmaya dair bilgiler edinebilirsiniz. Ova Selcuk Ambari ulaşım, mail, irtibat veya görüntü ve video bilgileri gibi tüm aradığınız detaylar Bumaps’te sizlerle.

  Ova Selcuk Ambari Nasıl Giderim

  Ova Selcuk Ambari ulaşım bilgileri konusunda sıkıntı mı yaşıyorsunuz, Ova Selcuk Ambari nasıl giderim sorusuna bumaps hızlıca cevap veriyor. Ova Selcuk Ambari haritada işaretli bölgenin lokasyon bölgesine hızlıca Bumaps ile erişerek ulaşabilirsiniz. Bumaps Ova Selcuk Ambari ulaşım bilgilerini sizlere kolayca erişmenizi sağlar. Ova Selcuk Ambari yürüyerek kaç dakika ya da Ova Selcuk Ambari firmasına nasıl giderim sorunları artık tarih oluyor; Bumaps Ova Selcuk Ambari adresine ulaşmanızı kolaylaştırıyor. Ova Selcuk Ambari firmasına nasıl giderim diyorsanız Bumaps üzerinden inceleyebilirsiniz. Ova Selcuk Ambari adresine ulaşmak için hangi otobüse binmelisiniz ya da Ova Selcuk Ambari ulaşım bilgileri arayışındaysanız sizlere Bumaps yardımcı olmaktadır. Üstelik Ova Selcuk Ambari arayışında alternatif kaynaklar sunan Bumaps ile aynı Diğer bölümünde hizmet veren işletmeleri görüntüleyebilirsiniz.

  Ova Selcuk Ambari Yol Tarifi

  Ova Selcuk Ambari firmasına gideceksiniz ancak adresi mi bulamıyorsunuz, Bumaps ile artık Ova Selcuk Ambari adresine gitmek oldukça kolay. Bumaps ile Ova Selcuk Ambari yol tarifi bilgilerine erişebilirsiniz. Aynı zamanda alternatif Diğer hizmetleri sunan diğer firmalara da Bumaps ile hızlıca erişebilirsiniz. Ova Selcuk Ambari adresine ulaşmak istiyorsanız Bumaps haritalarına güvenebilirsiniz. Ova Selcuk Ambari ulaşım bilgilerine Ziya Gökalp, Hürriyet Bulvari no 58, İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul üzerinden erişebilirsiniz. Ova Selcuk Ambari adresi nerede konusunda arayış içerisinde olanlara Bumaps destek sağlamaktadır.

  Ova Selcuk Ambari Mesai Saati

  Aradığınız firmaların mesai saatlerine ulaşmak bazen zorlu olabilir. Ova Selcuk Ambari mesai saatleri, Ova Selcuk Ambari mesai bitiş saatleri, Ova Selcuk Ambari mesai başlangıç saatleri ya da Ova Selcuk Ambari hangi günler tatil olduğu bilgilerine Bumaps ile hızlıca ulaşarak öğrenebilirsiniz. Ova Selcuk Ambari mesai saatleri doğruluğu, firmanın sağladığı bilgiler ile uyuşmuyor ise Ova Selcuk Ambari adresine bu durumu bildirebilirsiniz. Ova Selcuk Ambari hangi günler çalışıyor sorusunun cevabına sitemiz üzerinden erişebilrisiniz. Ova Selcuk Ambari firması Diğer kategorisinde yer almakta ve Ziya Gökalp, Hürriyet Bulvari no 58, İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul adresindedir. Bumaps ile Ova Selcuk Ambari tatil günleri ya da Ova Selcuk Ambari izin günleri konusunda ki bilgilere sitemiz üzerinden erişebilirsiniz.

  Ova Selcuk Ambari Sanal Tur

  Ova Selcuk Ambari dışarıdan nasıl görünüyor ya da adrese gitmeden içeriğini mi görmek istiyorsunuz? Bumaps ile artık adres gitmeden Ova Selcuk Ambari sanal tur bilgilerine erişebilir, Ova Selcuk Ambari fotoğraflarını inceleyebilir ya da Ova Selcuk Ambari görüntüleyebilirsiniz.

  Ova Selcuk Ambari Haritada Nerede

  Aradığınız Ova Selcuk Ambari ise harita üzerinde kolaylıkla bulmak mümkün. Zira Bumaps’in geliştirdiği harita modülü ise Ova Selcuk Ambari adresine ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ova Selcuk Ambari adresine ulaşmak için, Ova Selcuk Ambari haritada kolaylıkla işaretli olduğunu görebilir ve Ova Selcuk Ambari firmasına ulaşabilirsiniz. Ova Selcuk Ambari haritada nerede yer alıyor diye merak edenlere, Google Maps veya Yandex Haritalar ile hızlıca ulaşım sağlayabileceğiniz Ova Selcuk Ambari firmasının Ziya Gökalp, Hürriyet Bulvari no 58, İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul adres bilgisi Bumaps haritalarınca listelenmektedir. Üstelik aynı Diğer kategoride hizmet veren diğer firmalara da Diğer kategorisi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Ova Selcuk Ambari Mail Bilgisi

  Ova Selcuk Ambari firması Diğer kategori hizmetlerinde yer almaktadır. Ova Selcuk Ambari mail adresi konusunda birçok kişi uzun arayışlar yapmaktadır. Bumaps, Ova Selcuk Ambari mail bilgisini paylaşmaktadır. Ova Selcuk Ambari irtibat mail adresi için Bumaps sitemizi ziyaret ederek bilgi edinebilirsiniz. Ova Selcuk Ambari e-posta bilgileri web sitemiz üzerinde yer almaktadır. Aynı zamanda Diğer kategorisi üzerinde yer alan aynı Diğer firmalarının mail adreslerine de Bumaps aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

  Ova Selcuk Ambari Fax Numarası

  Ova Selcuk Ambari ulaşımı zor olan firmalardan birisidir. Zira birçok kullanıcı Ova Selcuk Ambari fax numarası ve adres arayışı içerisin siteleri ziyaret etmektedir. Ova Selcuk Ambari fax bilgisine bumaps internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda aynı Diğer kategorisi üzerinde yer alan diğer firmaların iletişim bilgilerine de buradan ulaşabilirsiniz. Ova Selcuk Ambari fax telefonu irtibatı için sitemizi ziyaret ederek bilgi edinebilrisiniz.

  Ova Selcuk Ambari Hangi Şehirde

  Ova Selcuk Ambari hizmet verdiği Diğer hizmet biriminin Ziya Gökalp, Hürriyet Bulvari no 58, İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul bölgesinde yer almaktadır. Ova Selcuk Ambari firmasının açık adresi konusunda bilgi edinmek için Bumaps harita özelliğini kullanabilir ya da Ova Selcuk Ambari firmasını ziyaret için Ziya Gökalp, Hürriyet Bulvari no 58, İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul adresine gidebilirsiniz. Ova Selcuk Ambari hangi şehirde ya da Ova Selcuk Ambari hangi bölgede yer aldığı bilgilerine Bumaps üzerinden erişerek öğrenebilirsiniz.

  Ova Selcuk Ambari Web Sitesi

  Ova Selcuk Ambari yaygın aranan firmalardan birisidir. Ova Selcuk Ambari web sitesini ziyaretçiler ulaşmak için aramaktadırlar. Ova Selcuk Ambari firmanın resmi web sitesine ulaşmak için Bumaps sitesi üzerinden bilgi edinebilirsiniz. Ova Selcuk Ambari internet sitesi bilgileri Bumaps aracılığıyla erişebilir ya da firmanın irtibat bilgilerini kullanarak doğrudan erişim sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda Diğer kategorisi üzerinde yer alan Ova Selcuk Ambari firması gibi diğer firmaların da internet sitesi ya da web sitesine hızlıca öğrenebilirsiniz.

  Ova Selcuk Ambari Hakkında

  Ova Selcuk Ambari firması, hizmet verdiği bölge içerisinde Ziya Gökalp, Hürriyet Bulvari no 58, İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul adresin yer almaktadır. Ova Selcuk Ambari firması Diğer kategorisinde hizmet vermekte olup, açık adres bilgilerine ise Ziya Gökalp, Hürriyet Bulvari no 58, İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul adresi üzerinden ulaşabilir ya da Ziya Gökalp, Hürriyet Bulvari no 58, İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul konum bilgisine Bumaps ile erişim sağlayabilirsiniz. Ova Selcuk Ambari firma hakkında bilgi edinmek için Diğer kategorisinde ki hizmetleri veren diğer firmalara da göz atabilirsiniz.


  Sponsorlu Hizmetler:

  OVA SEL&#;UK TAŞIMACILIK KARGO DAĞITIM TİC A.Ş.

  İş Tanımı

  Firmamız bünyesinde çalışacak tecrübeli Stacker Operatörü ekip arkadaşları aramaktayız.

  İş Makinasını Kalite ve İSG kural,talimatlarına uygun bir şekilde kullanmak,
  İş Makinası konteynerleri vagon üzerinden alarak araçlara yüklemek,
  İş Makinasının, düzenli olarak bakımlarını gerçekleştirmek,
  Ürünlere zarar vermeyecek şekilde hareket etmek,
  Gerektiğinde operasyonel faaliyetlere tam destek vermek,
  İş sağlığı ve İş güvenliği kurallarına uygun çalışmak,
  Kurumun belirlemiş olduğu Kalite standartları içerisinde ve kurum kültürüne uygun çalışmak

  Aranan Nitelikler

  Tercihen Lise mezunu,
  En az 2 yıl deneyim,
  Operatör Belgesine sahip,
  SMV, Kalmar veya Fantuzi kullanmış olması,
  Manisa Turgutlu da ve Gebze de ikamet eden

  nest...

  batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir