sepici toki / Ali Sepici Bulvarı Uydu Servisi | adana uydu servisi

Sepici Toki

sepici toki

Ali sepici bulvarı, uydu, çanak anten satışı, montajı, uydu arızası, frekans ayarı, çanak anten bakım ve onarımı, lcd tv montajı, lcd tv askı aparatı, dahili uydu alıcılı lcd ve led tv kanal yükleme ve güncelleme işlemleri, merkezi uydu sistemi arızaları, daire içi anten kablolamaları için bizi arayabilirsiniz.

Not:
Servisimizde çanak anten sökme işlemi yapılmamaktadır. Çanak antenin eski yerinden yeni yerine taşınma işlemi müşteri tarafından sağlanmış yeni yerine nakli gerçekleştirildiği takdirde montaj hizmeti verilmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

0541 905 37 36

0 322 409 68 97

Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız

Adana Uydu Anteni Montajı Bakım ve Arıza Servisi
Yıldız Elektronik – Dijital Uydu Sistemleri

Adresimizi google haritalarda görmek için tıklayınız.

Adres :Mavi Bulvar No:39/C Seyhan/ADANA

İşyeri Telefonu : 0 322 409 68 97

Cep Telefonu    : 0 541 905 37 36

Etiketler: Ali sepici bulvarı, Ali sepici bulvarı uydu montajı, anten bakım ve onarımı, daire içi anten kablolamaları, kanal yükleme işlemleri, lcd tv askı aparatı, lcd tv montajı, merkezi sistem arızaları, uydu arızası, uydu frekans ayarı, uydu montajı

Adana Sepici Mh, Seyhan, nerede, Otobüs, Tren veya Metro ile nasıl gidilir?

Seyhan şehrinde Adana Sepici Mh konumuna Toplu Taşıma

Seyhan, Türkiye'deki Adana Sepici Mh adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Adana Sepici Mh adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Adana Sepici Mh adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Adana Sepici Mh için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: T.Cemal Beriker Blv. 14a; Şakirpaşa Tren İstasyonu; Onur Mahallesi -6; Şakir Paşa 11; Fatih.

Otobüs:121124140164174ŞAKİRPAŞATren:B62

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Adana Sepici Mh için yol tarifi alın.

Adana Sepici Mh adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Seyhan konumundaki kullanıcılar dahil 1.5 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Adana Sepici Mh için Otobüs, Tren ve Metro fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

Havaalanı, hastane, stadyum, market, alışveriş merkezi, kafe, okul, kolej ve üniversite gibi popüler yerlere gitmek için uygulamayı kullan.

Konum: Seyhan, Adana - Mersin

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir